فروش کاشی و سرامیک فوری و آنلاین

دوشنبه, ۳۰ تیر , ۱۳۹۹
English
فارسی

کاشی چیست؟

خانه » دسته‌بندی نشده » کاشی چیست؟
کاشی چیست؟

کاشی به قطعه سنگی مصنوعی گفته می‌شود که طول و عرض و ابعاد آن مختلف بوده و ضخامت آن چند میلی‌متر است، و یک روی آن کاملاًّ صاف و صیقلی می‌باشد. کاشی محصولات سفالین و سرامیکی است که در ساختمان کاربرد و اهمیت ویژه‌ای دارد مانند حمام‌ها، توالت‌ها، آشپزخانه‌ها و آب ریزگاه‌های عمومی و غیره. کاشی برای تزئینات داخل و خارج ساختمان و همچنین برای بهداشت و عایق رطوبت به کار می‌رود.

کاشی محصولاتی هستند در صنعت ساختمان و ساختمان سازی ، که در مراحل آخر ساختمان سازی که اصطلاحا مرحله نازک کاری ، ساختمان کاربرد دارند گاها به این محصول سنگ مصنوعی نیز گفته می شود. کلمه Tile یا همان کاشی از کلمه ای لاتین به نام Tegula استخراج شده است که مترادف فرانسوی کلمه TUILE می باشد این کلمه به معنای گل پخته برای سقف است و کلمه TILE نیز به معنای پوششی بر روی ساختمان است. کلمه ای مانند سرامیک Ceramic که از ریشه یونانی گرفته شده است.
بنابراین کاشی محصولاتی از جنس سفال و سرامیکی هستند که برای نازک کاری و زیباسازی ساختمان به منظور پوشیدن سطوح کف و دیوار استفاده می شود که در مرحله نازک کاری ، ساخت بنا استفاده میشود و به آن در اصطلاح سنگ مصنوعی هم گفته میشود.

دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت الو کاشی می باشد. ©
LemonTheme